img
Ersaş Pen'e Hoş Geldiniz

MonoBlock uPVC Profilinin üstün özellikleri

Monoblock Upvc  profili ve destek sacı satın alması, ayrı ayrı yapılmaz. SATINALMA TEK FİRMADAN yapılır.
Monoblock Upvc  profil de destek sacı için ayrıca NAKLİYE BEDELİ ödenmez.
Monoblock Upvc  profili destek sacı ile birlikte üretildiği için statik dayanımı, şimdiye kadar uygulanan klasik sistemde içerisine sonradan destek sacı takılmış pvc profilden 2 KAT DAHA FAZLADIR.
Monoblock Upvc  profil, pencere üretim prosesinde; destek sac kesimi, pvc içi montajı ve vidalama işçiliği yapılmadığından, HEM İŞÇİLİK MALİYETİNDE HEM DE ZAMANDAN büyük tasarruflar sağlar.
Bizi Yakından Tanıyın

Ersaş Pen Tanıtım Filmimizi İzleyin

Ürünlerimiz

Ersaş Pen Ürünlerimiz

MonoBlock uPVC

Monoblock Upvc profil ile pencere üretim prosesinde, pvc profil içerisindeki sac ile birlikte kesilir, pvc kaynak makinasında köşeler birbiri ile birleşir. 

KTM Panjur

KTM Panjuru farklı kılan en önemli özelliklerinden biri, kutusuz olması. Bu özelliğiyle KTM Panjur, kutu sisteminin kullanıldığı panjurlarda yaşanan büyük sorunları ortadan kaldırıyor.

PAL Sistem

KOMPOZİT MALZEME NEDİR? Birbirine karışmayan iki veya daha fazla katının bileşimiyle oluşan katı malzemelere “kompozit malzeme” denir.

Bizi Takip Edin

Sosyal Medyada Aktifiz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Ersaş Pen ile ilgili en güncel gelişmeleri, yeni ürünlerimizi ve kampanyalarımızı takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeniz yeterli.

×
img

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Ersaş Plaza Topçular Mah. İncirlik Sk. No:15 Eyüpsultan / İstanbul Telefon : +90 (212) 674 12 14 Fax : +90 (212) 674 12 17 E-Posta : ersaspen@ersaspen.com.tr export@ersaspen.com.tr