Enerji yönetimi

PVC pencereler %100 geri dönüştürebilirdir ve bu nedenle kaynak tasarrufu sağlarlar. Dünyadaki bütün gaz ve petrol rezervlerinin %40’ı binaların ısıtılmasında ve bunlara enerji sağlanmasında kullanılmaktayken bunların sadece %4’ü plastik üretimine gitmekte, bu rakamın da sadece %1’i PVC’de kullanılmaktadır. Geri dönüştürülebilir olmalarının yanı sıra, PVC profillerin dayanıklılığı ve düşük kirlilik seviyeleri mükemmel bir eko denge oluşturulmasına yardımcı olarak çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktadır.

PVC pencereler ahşap pencereler kıyasla çok daha uzun ömürlüdürler ve üretim sürecinde önemli oranda daha az enerji tüketmektedirler. Enerji tüketiminde verimliliği sağlaması nedeni ile ısı yalıtımını da destekleyerek maddi açıdan da tasarruf elde etmenizi sağlar. Hem tedarikte hem de yaşam döngüsü boyunca kesin bir maliyet avantajı sunmaktadır.  Dolayısıyla PVC Pencere sistemleri tüketicilere sağlayacağı enerji kazancı sayesinde bütçenizi de korur ve maddi açıdan da tasarruf etmenizi sağlar.

Ersaş Pen olarak sürdürülebilirliği sağlayacak tüm çalışmaları uyguluyor ve destekliyoruz. Toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde kullanılan enerjinin verimli kullanılması ve azaltılmasının sağlanmasına, bugünün değerlerini yarınlara taşıyabilmek adına, enerji ile ilgili tüm yasal ve diğer zorunluluklara uyulmasını taahhüt ederiz.

 

×
img

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Ersaş Plaza Topçular Mah. İncirlik Sk. No:15 Eyüpsultan / İstanbul Telefon : +90 (212) 674 12 14 Fax : +90 (212) 674 12 17 E-Posta : ersaspen@ersaspen.com.tr export@ersaspen.com.tr